Bryting under Sommer-OL 2020 – Verdenskvalifisering

Bryting under Sommer-OL 2020 – Interkontinental kvalifisering menn finner sted fra 6. til 9. mai 2021 i Sofia i Bulgaria.[1][2]

Fri stil mennRediger

57 kgRediger

6–7. mai

Round of 32
  Giorgi Edisherashvili (AZE) 4–0 Ret   Otari Gogava (GEO)
  Anatolii Buruian (MDA) 6–9   Muhammad Bilal (PAK)
  Chakir Ansari (MAR) WO   Kim Sung-gwon (KOR)
  Richard García (PAN) 2–13   Muhammad Ikromov (TJK)
  Junjun Asebias (FSM) WO   Givi Davidovi (ITA)
  Niklas Stechele (GER) 8–8 Fall   Juan Rubelín Ramírez (DOM)
  Mohamed Camara (GUI) 0–11   Taras Markovych (UKR)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Yuki Takahashi (JPN) 10  
   Răzvan Kovacs (ROU) 0        Yuki Takahashi (JPN) 11  
   Vladimir Egorov (MKD) 11        Vladimir Egorov (MKD) 0  
   Levan Metreveli (ESP) 0          Yuki Takahashi (JPN) 2  
   Uladzislau Andreyeu (BLR) 2          Reineri Andreu (CUB) 0  
   Reineri Andreu (CUB) 5        Reineri Andreu (CUB) 8  
   Pedro Mejías (VEN) 0        Almaz Smanbekov (KGZ) 5  
   Almaz Smanbekov (KGZ) 10          Yuki Takahashi (JPN) 1
   Giorgi Edisherashvili (AZE) 6          Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) 0R
   Muhammad Bilal (PAK) 2        Giorgi Edisherashvili (AZE) 11  
   Kim Sung-gwon (KOR) 0        Muhammad Ikromov (TJK) 4  
   Muhammad Ikromov (TJK) 10          Giorgi Edisherashvili (AZE) 2  
   Givi Davidovi (ITA) 2          Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) 6  
   Niklas Stechele (GER) 1        Givi Davidovi (ITA) 2       
   Taras Markovych (UKR) 0        Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) 3       
   Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) 14  
Repechage Bronze medals
   Răzvan Kovacs (ROU) WO    Bye WO
   Vladimir Egorov (MKD) WO      Reineri Andreu (CUB) WO
   Taras Markovych (UKR) 9      Taras Markovych (UKR) WO
   Givi Davidovi (ITA) 6      Giorgi Edisherashvili (AZE)  

65 kgRediger

6–7. mai

Round of 32
  Nicolai Grahmez (MDA) 16–6   Alexander Semisorow (GER)
  Vilson Ndregjoni (ALB) 1–7   Úber Cuero (COL)
  George Ramm (GBR) 4–14   Georgios Pilidis (GRE)
  Colin Realbuto (ITA) 13–2   Marcos Siqueira (BRA)
  Fati Vejseli (MKD) 2–8   Juan Pablo González (ESP)
  Gor Ogannesyan (UKR) 5–1   Sebastian Rivera (PUR)
  Mbunde Cumba (GBS) WO   Hussein Al-Azzani (YEM)
  Jordan Oliver (USA) 6–2   Ruhan Rasim (BUL)
  Yun Jun-sik (KOR) WO   Ilyas Bekbulatov (UZB)
  Álbaro Rudesindo (DOM) 0–10   Nikolai Okhlopkov (ROU)
  Beka Lomtadze (GEO) 6–4   Dillon Williams (CAN)
  Gabriel Janatsch (AUT) 0–11   Magomedmurad Gadzhiev (POL)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Selahattin Kılıçsallayan (TUR) 8  
   Ilman Mukhtarov (FRA) 9        Ilman Mukhtarov (FRA) 0  
   David Habat (SLO) 7        David Habat (SLO) 10  
   Nicolai Grahmez (MDA) 5          David Habat (SLO) 7  
   Úber Cuero (COL) 0          Georgios Pilidis (GRE) 9  
   Georgios Pilidis (GRE) 9        Georgios Pilidis (GRE) 10  
   Colin Realbuto (ITA) 5        Juan Pablo González (ESP) 0  
   Juan Pablo González (ESP) 6          Georgios Pilidis (GRE)  
   Gor Ogannesyan (UKR)            Magomedmurad Gadzhiev (POL) WO
 Bye          Gor Ogannesyan (UKR) 3  
   Jordan Oliver (USA) 5        Jordan Oliver (USA) 3  
   Yun Jun-sik (KOR) 4          Jordan Oliver (USA) 2  
   Nikolai Okhlopkov (ROU) 1          Magomedmurad Gadzhiev (POL) 3  
   Beka Lomtadze (GEO) 4        Beka Lomtadze (GEO) 1       
   Magomedmurad Gadzhiev (POL) 4        Magomedmurad Gadzhiev (POL) 2       
   Niurgun Skriabin (BLR) 2  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
   George Ramm (GBR) 2      Úber Cuero (COL) 7      Úber Cuero (COL) WO
   Úber Cuero (COL) 12      Juan Pablo González (ESP) 4      David Habat (SLO)  
   Gabriel Janatsch (AUT) 0      Niurgun Skriabin (BLR) 6      Niurgun Skriabin (BLR) WO
   Niurgun Skriabin (BLR) 6F      Beka Lomtadze (GEO) 4      Jordan Oliver (USA)  

74 kgRediger

6–7. mai

Round of 32
  Malik Amine (SMR) 2–3   Ayoub Barraj (TUN)
  Vasyl Mykhailov (UKR) 6–2   Bat-Erdeniin Byambadorj (MGL)
  Ogbonna John (NGR) 0–10   Georgios Kougioumtsidis (GRE)
  Simon Marchl (AUT) 6–11   Arman Andreasyan (ARM)
  Julio Rodríguez (DOM) 10–0   Abdulrahman Ibrahim (QAT)
  Mitch Finesilver (ISR) 7–0   Gong Byung-min (KOR)
  Francisco Kadima (ANG) WO   Jorge Llano (ARG)
  Jasmit Singh Phulka (CAN) 0–10   Ali-Pasha Umarpashaev (BUL)
  Zurab Kapraev (ROU) 10–0   León Peralta (CHI)
  Tajmuraz Salkazanov (SVK) 12–2   Marc Dietsche (SUI)
  Magomedkhabib Kadimagomedov (BLR) 5–1   Arsalan Budazhapov (KGZ)
  Mihail Sava (MDA) 9–6   Amit Kumar Dhankar (IND)
  Khetag Tsabolov (SRB) 11–0   Néstor Tafur (COL)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Murad Kuramagomedov (HUN) 4  
   Aimar Andruse (EST) 5        Aimar Andruse (EST) 0  
   Ayoub Barraj (TUN) 0        Vasyl Mykhailov (UKR) 11  
   Vasyl Mykhailov (UKR) 10          Vasyl Mykhailov (UKR) 4  
   Georgios Kougioumtsidis (GRE) 14          Mitch Finesilver (ISR) 2  
   Arman Andreasyan (ARM) 8        Georgios Kougioumtsidis (GRE) 2  
   Julio Rodríguez (DOM) 4        Mitch Finesilver (ISR) 9  
   Mitch Finesilver (ISR) 12          Vasyl Mykhailov (UKR) 2
   Jorge Llano (ARG) 0          Magomedkhabib Kadimagomedov (BLR) 6
   Ali-Pasha Umarpashaev (BUL) 10        Ali-Pasha Umarpashaev (BUL) 4  
   Zurab Kapraev (ROU) 0        Tajmuraz Salkazanov (SVK) 6  
   Tajmuraz Salkazanov (SVK) 10          Tajmuraz Salkazanov (SVK) 4  
   Magomedkhabib Kadimagomedov (BLR) 11          Magomedkhabib Kadimagomedov (BLR) 12  
   Mihail Sava (MDA) 1        Magomedkhabib Kadimagomedov (BLR) 8       
   Khetag Tsabolov (SRB) 3        Soner Demirtaş (TUR) 4       
   Soner Demirtaş (TUR) 8  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
   Bat-Erdeniin Byambadorj (MGL) WO      Bat-Erdeniin Byambadorj (MGL) 5      Aimar Andruse (EST) 2
   Ayoub Barraj (TUN)        Aimar Andruse (EST) 6      Mitch Finesilver (ISR) 4
   Arsalan Budazhapov (KGZ) WO      Arsalan Budazhapov (KGZ) 7      Arsalan Budazhapov (KGZ) 2
   Mihail Sava (MDA)        Soner Demirtaş (TUR) 3      Tajmuraz Salkazanov (SVK) 5

86 kgRediger

6–7. mai

Round of 32
  Hovhannes Mkhitaryan (ARM) 7–2   Alex Moore (CAN)
  Zbigniew Baranowski (POL) 7–2   Noel Torres (MEX)
  Domenic Abounader (LBN) 4–4   Mihai Palaghia (ROU)
  Taimuraz Friev (ESP) 9–5   Saifedine Alekma (FRA)
  Simone Iannattoni (ITA) 0–10   Sosuke Takatani (JPN)
  Georgios Savvoulidis (GRE) 2–3   István Veréb (HUN)
  Bedopassa Buassat (GBS) WO   Bakhodur Kadirov (TJK)
  Uri Kalashnikov (ISR) 1–8   Abubakr Abakarov (AZE)
  Sandro Aminashvili (GEO) 6–5   Akhmed Magamaev (BUL)
  Pedro Ceballos (VEN) 0–10   Azamat Dauletbekov (KAZ)
  Ahmed Dudarov (GER) 12–1   Pürevjavyn Önörbat (MGL)
  Boris Makojev (SVK) 12–1   Maher Ghanmi (TUN)
  Ville Heino (FIN) 12–8   Mukhammed Aliiev (UKR)
  Piotr Ianulov (MDA) 5–4   Saiakbai Usupov (KGZ)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Ethan Ramos (PUR) 4  
   Hovhannes Mkhitaryan (ARM) 6        Hovhannes Mkhitaryan (ARM) 2  
   Zbigniew Baranowski (POL) 10        Zbigniew Baranowski (POL) 12  
   Domenic Abounader (LBN) 0          Zbigniew Baranowski (POL) 2  
   Taimuraz Friev (ESP) 4          Sosuke Takatani (JPN) 7  
   Sosuke Takatani (JPN) 5        Sosuke Takatani (JPN) 12  
   István Veréb (HUN) 6        István Veréb (HUN) 0  
   Bakhodur Kadirov (TJK) 1          Sosuke Takatani (JPN) WO
   Abubakr Abakarov (AZE) 14          Boris Makojev (SVK)  
   Sandro Aminashvili (GEO) 5        Abubakr Abakarov (AZE) 2  
   Azamat Dauletbekov (KAZ) 5        Azamat Dauletbekov (KAZ) 2  
   Ahmed Dudarov (GER) 4          Abubakr Abakarov (AZE) 4  
   Boris Makojev (SVK) 2          Boris Makojev (SVK) 4  
   Ville Heino (FIN) 1        Boris Makojev (SVK) 4       
   Piotr Ianulov (MDA) 3        Yurieski Torreblanca (CUB) 2       
   Yurieski Torreblanca (CUB) 4  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
   Simone Iannattoni (ITA)        Taimuraz Friev (ESP) WO      Taimuraz Friev (ESP) 1
   Taimuraz Friev (ESP) WO      István Veréb (HUN)        Zbigniew Baranowski (POL) 5
   Maher Ghanmi (TUN) 1      Ville Heino (FIN) WO      Ville Heino (FIN) 3
   Ville Heino (FIN) 12      Yurieski Torreblanca (CUB)        Abubakr Abakarov (AZE) 8

97 kgRediger

6–7. mai

Round of 32
  Seo Min-won (KOR) 0–5 DQ   Chinbatyn Altangerel (MGL)
  Samuel Scherrer (SUI) 5–2   Alejandro Cañada (ESP)
  Radosław Baran (POL) 3–2   Takeshi Yamaguchi (JPN)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Abraham Conyedo (ITA) 4  
   Erik Thiele (GER) 1        Abraham Conyedo (ITA) 10  
   Ulrich Manouan (CIV) WO        Ulrich Manouan (CIV) 0  
   Gino Ávila (HON)            Abraham Conyedo (ITA) 3  
   Akhmed Bataev (BUL) 10          Akhmed Bataev (BUL) 2  
   Luis Miguel Pérez (DOM) 0        Akhmed Bataev (BUL) 5  
   Evan Ramos (PUR) 2        Satyawart Kadian (IND) 5  
   Satyawart Kadian (IND) 5          Abraham Conyedo (ITA) WO
   Valeriy Andriytsev (UKR) 4          Albert Saritov (ROU)  
   Nicolae Ceban (MDA) 1        Valeriy Andriytsev (UKR) 10  
   Haroon Abid (PAK) 0        Timofei Xenidis (GRE) 0  
   Timofei Xenidis (GRE) 11          Valeriy Andriytsev (UKR) 2  
   Chinbatyn Altangerel (MGL) 3          Albert Saritov (ROU) 3  
   Samuel Scherrer (SUI) 5        Samuel Scherrer (SUI) 0       
   Radosław Baran (POL) 6        Albert Saritov (ROU) 4       
   Albert Saritov (ROU) 9  
Repechage Bronze medals
   Erik Thiele (GER) 11      Erik Thiele (GER) WO
   Ulrich Manouan (CIV) 0      Akhmed Bataev (BUL)  
   Radosław Baran (POL) 8      Radosław Baran (POL) 5
   Samuel Scherrer (SUI) 1      Valeriy Andriytsev (UKR) 3

125 kgRediger

6–7. mai

Round of 32
  Paris Karepi (ALB) 4–1   Johannes Ludescher (AUT)
  Rareș Chintoan (ROU) 10–10   Taiki Yamamoto (JPN)
  Rustam Iskandari (TJK) 4–0 Fall   Jere Heino (FIN)
  Sumit Malik (IND) 2–2   Aiaal Lazarev (KGZ)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Robert Baran (POL) 10  
   Kim Dong-hwan (KOR) 0        Robert Baran (POL) 1  
   Sergey Kozyrev (ROC) 12        Sergey Kozyrev (ROC) 7  
   Georgi Ivanov (BUL) 2          Sergey Kozyrev (ROC) 3  
   Charles Merrill (PUR) 0          Dániel Ligeti (HUN) 2  
   Dániel Ligeti (HUN) 4        Dániel Ligeti (HUN) 10  
   Param Pal Singh (AUS) 0        Dilmukhammed Nurmukhamedov (UZB) 0  
   Dilmukhammed Nurmukhamedov (UZB) 10          Sergey Kozyrev (ROC) WO
   José Cuba (ESP) 0          Sumit Malik (IND)  
   Vakhit Galayev (AZE) 10        Vakhit Galayev (AZE) 3  
   José Daniel Díaz (VEN) 3        José Daniel Díaz (VEN) 3  
   Paris Karepi (ALB) 0          José Daniel Díaz (VEN) 0  
   Taiki Yamamoto (JPN)            Sumit Malik (IND) 5  
   Rustam Iskandari (TJK) WO        Rustam Iskandari (TJK) 5       
   Sumit Malik (IND) 2        Sumit Malik (IND) 10       
   Alexandr Romanov (MDA) 2  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
          Georgi Ivanov (BUL) 0      Robert Baran (POL) 4
          Robert Baran (POL) 10      Dániel Ligeti (HUN) 0
   Aiaal Lazarev (KGZ) 4F      Aiaal Lazarev (KGZ) 9F      Aiaal Lazarev (KGZ) 7
   Alexandr Romanov (MDA) 1      Rustam Iskandari (TJK) 6      José Daniel Díaz (VEN) 5

Gresk-romersk stil mennRediger

60 kgRediger

8–9. mai

Round of 32
  Helary Mägisalu (EST)   Krisztián Kecskeméti (HUN)
  Fouad Fajari (MAR)   Victor Ciobanu (MDA)
  Andrés Montaño (ECU)   Răzvan Arnăut (ROU)
  Huang Jui-chi (TPE)   Michał Tracz (POL)
  Justas Petravičius (LTU)   Mohammad Al-Ajmi (KUW)
  Armen Melikyan (ARM)   Samuel Gurria (MEX)
  Murad Mammadov (AZE)   Stig-André Berge (NOR)
  Maksim Kazharski (BLR)   Sachin Rana (IND)
  Chung Han-jae (KOR)   Ardit Fazljija (SWE)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Ivo Angelov (BUL)  
   Ivan Lizatović (CRO)         
   Adam MacFadyen (CAN)         
   Dato Chkhartishvili (GEO)           
   Joshua Medina (PUR)           
   Firuz Mirzorajabov (TJK)         
           
          
          
           
             
             
             
                
                
   Dicther Toro (COL)  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
             
              
          
            

67 kgRediger

8–9. mai

Round of 32
  Almat Kebispayev (KAZ)   Anthony Palencia (VEN)
  Leoš Drmola (SVK)   Gevorg Sahakyan (POL)
  Mamadassa Sylla (FRA)   Cristóbal Torres (CHI)
  Daniel Coles (CAN)   Nilton Soto (PER)
  Andreas Vetsch (SUI)   Parviz Nasibov (UKR)
  Deyvid Dimitrov (BUL)   Elmer Mattila (FIN)
  Donior Islamov (MDA)   Rasul Chunayev (AZE)
  Diego Martínez (MEX)   Aker Al-Obaidi (ROT)
  Shogo Takahashi (JPN)   Marcos Sánchez-Silva (ESP)
  Aliaksandr Liavonchyk (BLR)   Enyer Feliciano (DOM)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Makhmud Bakhshilloev (UZB)  
   Amantur Ismailov (KGZ)         
   Morten Thoresen (NOR)         
   Karen Aslanyan (ARM)           
   Enes Başar (TUR)           
           
           
           
           
           
           
             
             
                
                
   Ashu (IND)  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
            
            
            
            

77 kgRediger

8–9. mai

Round of 32
  Matias Lipasti (FIN)   Viktor Nemeš (SRB)
  Evrik Nikoghosyan (FRA)   Viktar Sasunouski (BLR)
  Jair Cuero (COL)   Dmytro Vasetskyi (UKR)
  Kim Hyeon-woo (KOR)   Rafig Huseynov (AZE)
  Daler Rezazade (TJK)   Gurpreet Singh (IND)
  Francisco Kadima (ANG)   Yuisralembert Carrión (ESP)
  Abdelkrim Ouakali (ALG)   Nicolas Christen (SUI)
  Ilie Cojocari (ROU)   Denis Horváth (SVK)
  Bakuri Gogoli (GEO)   Oldřich Varga (CZE)
  Edgar Babayan (POL)   Georgios Prevolarakis (GRE)
  Aik Mnatsakanian (BUL)   Daniel Cataraga (MDA)
  Fatih Cengiz (TUR)   Per-Anders Kure (NOR)
  Jesse Porter (USA)   Marciano Ali (PUR)
  Bakhit Sharif Badr (QAT)   Riccardo Abbrescia (ITA)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Wuileixis Rivas (VEN)  
           
           
             
             
           
           
           
           
           
           
             
             
                
                
   Paulius Galkinas (LTU)  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
            
            
            
            

87 kgRediger

8–9. mai

Round of 32
  Alvis Almendra (PAN)   Masato Sumi (JPN)
  Nasser Alizadeh (IRI)   Ramon Betschart (SUI)
  Kim Jin-hyeok (KOR)   Zurab Datunashvili (SRB)
  Pedro García (ESP)   Vili Ropponen (FIN)
  Carlos Muñoz (COL)   Mirco Minguzzi (ITA)
  Arkadiusz Kułynycz (POL)   Ivan Huklek (CRO)
  Petr Novák (CZE)   Julius Matuzevičius (LTU)
  Lesyan Cousin (JAM)   Ariel Alfonso (HON)
  Daniel Aleksandrov (BUL)   Zakarias Berg (SWE)
  Artur Shahinyan (ARM)   Gabriel Lupașco (MDA)
  Ioannis Narlidis (CAN)   Metehan Başar (TUR)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Sunil Kumar (IND)  
   Davit Chakvetadze (ROC)         
   Dimitrios Papadopoulos (GRE)         
   Michael Wagner (AUT)           
             
           
           
           
           
           
           
             
             
                
                
   Luis Avendaño (VEN)  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
            
            
            
            

97 kgRediger

8–9. mai

Round of 32
  Vilius Laurinaitis (LTU)   Aliaksandr Hrabovik (BLR)
  Yuta Nara (JPN)   Olzhas Syrlybay (KAZ)
  Thomas Barreiro (CAN)   Kevin Mejía (HON)
  Luillys Pérez (VEN)   Peter Öhler (GER)
  Daniel Gastl (AUT)   Damian von Euw (SUI)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Nikoloz Kakhelashvili (ITA)  
   Murat Lokyaev (AZE)         
   Kim Seung-jun (KOR)         
   Felix Baldauf (NOR)           
   Jesús Gasca (ESP)           
   Deepanshu (IND)         
   Laokratis Kesidis (GRE)         
   Alex Szőke (HUN)         
   Vladen Kozliuk (UKR)         
   Mélonin Noumonvi (FRA)         
           
             
             
                
                
   Artur Omarov (CZE)  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
              
              
            
            

130 kgRediger

8–9. mai

Round of 32
  Luca Godino (ITA)   Štěpán David (CZE)
  Mykola Kuchmii (UKR)   David Ovasapyan (ARM)
  Ádám Varga (HUN)   Murat Ramonov (KGZ)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Moisés Pérez (VEN)  
   Arata Sonoda (JPN)         
   Alin Alexuc-Ciurariu (ROU)         
   Alimkhan Syzdykov (KAZ)           
   Beka Kandelaki (AZE)           
   Oskar Marvik (NOR)         
   Rafał Krajewski (POL)         
   Marko Koščević (CRO)         
   Leo Santana (DOM)         
   Radoslav Georgiev (BUL)         
   Alexandros Papadatos (GRE)         
   Elias Kuosmanen (FIN)           
             
                
                
   Adam Coon (USA)  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
              
              
            
            

Fri stil kvinnerRediger

50 kgRediger

7–8. mai

  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Dauletbike Yakhshimuratova (UZB) 2F  
   Thalía Mallqui (PER) 2        Dauletbike Yakhshimuratova (UZB) 0  
   Hsieh Meng-hsuan (TPE) 0        Anna Łukasiak (POL) 2  
   Anna Łukasiak (POL) 9          Anna Łukasiak (POL) 1  
   Seema Bisla (IND) 8          Seema Bisla (IND) 2  
   Anastasiya Yanotava (BLR) 0        Seema Bisla (IND) 10F  
   Jessica MacDonald (CAN) 0        Jonna Malmgren (SWE) 2  
   Jonna Malmgren (SWE) 4F          Seema Bisla (IND)
   Lucía Yépez (ECU) 10          Lucía Yépez (ECU)
   Mia-Lahnee Aquino (GUM) 0        Lucía Yépez (ECU) 4  
   Lisa Ersel (GER) 0        Julie Sabatié (FRA) 2  
   Julie Sabatié (FRA) 3          Lucía Yépez (ECU) 6  
   Debora Ture (GBS)            Patricia Bermúdez (ARG) 6  
   Patricia Bermúdez (ARG) WO        Patricia Bermúdez (ARG) 11       
   Mariana Draguțan (MDA) 7        Mariana Draguțan (MDA) 0       
   Kamila Barbosa (BRA) 3  
Repechage Bronze medals
   Anastasiya Yanotava (BLR)     
   Jonna Malmgren (SWE)      Anna Łukasiak (POL)
   Mia-Lahnee Aquino (GUM)     
   Julie Sabatié (FRA)      Patricia Bermúdez (ARG)

53 kgRediger

7–8. mai

Round of 32
  Iryna Chykhradze (UKR) 8–6   Esther Kolawole (NGR)
  Iulia Leorda (MDA) 2–4   Olga Khoroshavtseva (ROC)
  Annika Wendle (GER) 6–2   Shokhida Akhmedova (UZB)
  Mercédesz Dénes (HUN) 0–10   Zeynep Yetgil (TUR)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Luisa Valverde (ECU) 4  
   Turkan Nasirova (AZE) 1        Luisa Valverde (ECU) 0  
   Andreea Ana (ROU) 7        Andreea Ana (ROU) 7  
   Laura Peredo (MEX) 0          Andreea Ana (ROU) 4  
   Samantha Stewart (CAN) 10          Samantha Stewart (CAN) 2  
   Marina Rueda (ESP) 0        Samantha Stewart (CAN) 10  
   Hilary Honorine (FRA) 5        Hilary Honorine (FRA) 0  
   Lin Yung-hsun (TPE) 2          Andreea Ana (ROU)
   Oh Hyun-young (KOR) 1          Olga Khoroshavtseva (ROC)
   Sezen Belberova (BUL) 3        Sezen Belberova (BUL) 1  
   Betzabeth Argüello (VEN) 7        Betzabeth Argüello (VEN) 6F  
   Iryna Chykhradze (UKR) 7          Betzabeth Argüello (VEN) 0  
   Olga Khoroshavtseva (ROC) 11          Olga Khoroshavtseva (ROC) 11  
   Annika Wendle (GER) 0        Olga Khoroshavtseva (ROC) 15       
   Zeynep Yetgil (TUR) 5        Zeynep Yetgil (TUR) 4       
   Jessica Blaszka (NED) 3  
Repechage 1 Repechage 2 Bronze medals
          Laura Peredo (MEX)     
          Luisa Valverde (ECU)      Samantha Stewart (CAN)
   Iulia Leorda (MDA)          
   Annika Wendle (GER)      Zeynep Yetgil (TUR)      Betzabeth Argüello (VEN)

57 kgRediger

7–8. mai

Round of 32
  Betzabeth Sarco (VEN) 0–11   Emese Barka (HUN)
  Sevara Eshmuratova (UZB) 14–4   Francesca Indelicato (ITA)
  Johanna Lindborg (SWE) 4–2 Fall   Altynay Satylgan (KAZ)
  Bediha Gün (TUR) 0–10   Linda Morais (CAN)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Giullia Penalber (BRA) 11  
   Graciela Sánchez (ESP) 0        Giullia Penalber (BRA) 16  
   Nuraida Anarkulova (KGZ) 7F        Nuraida Anarkulova (KGZ) 5  
   Alyona Kolesnik (AZE) 8          Giullia Penalber (BRA) 1  
   Laura Mertens (GER) 0          Mathilde Rivière (FRA) 5  
   Mathilde Rivière (FRA) 5        Mathilde Rivière (FRA)    
   Lee Shin-hye (KOR) WO      Bye    
   Zineb Hassoune (MAR) WO          Mathilde Rivière (FRA)
   Nes Marie Rodríguez (PUR) 0          Veronika Chumikova (ROC)
   Veronika Chumikova (ROC) 11        Veronika Chumikova (ROC) 7  
   Kateryna Zhydachevska (ROU) 0        Emese Barka (HUN) 2  
   Emese Barka (HUN) 2          Veronika Chumikova (ROC) 10F  
   Sevara Eshmuratova (UZB) 0          Grace Bullen (NOR) 12  
   Johanna Lindborg (SWE) 5F        Johanna Lindborg (SWE) 0       
   Linda Morais (CAN) 2        Grace Bullen (NOR) 10       
   Grace Bullen (NOR) 12  
Repechage Bronze medals
   Laura Mertens (GER)        Laura Mertens (GER)
 Bye        Giullia Penalber (BRA)
   Nes Marie Rodríguez (PUR)     
   Emese Barka (HUN)      Grace Bullen (NOR)

62 kgRediger

7–8. mai

Round of 32
  Pai Hsin-ping (TPE) 0–2   Jackeline Rentería (COL)
  Elif Jale Yeşilırmak (TUR) 2–2   Kriszta Incze (ROU)
  Aina Temirtassova (KAZ) 0–10   Aleksandra Wólczyńska (POL)
  Ashley Zárate (PAN) 0–10   Berthe Etane Ngolle (CMR)
  Luisa Niemesch (GER) 7–0   Jessica Brouillette (CAN)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Mariana Cherdivara (MDA) 5  
   Alejandra Romero (MEX) 0        Mariana Cherdivara (MDA) 0  
   Nabira Esenbaeva (UZB) 0        Veranika Ivanova (BLR) 11  
   Veranika Ivanova (BLR) 10          Veranika Ivanova (BLR) 9  
   Nathaly Grimán (VEN) 11          Khürelkhüügiin Bolortuyaa (MGL) 5F  
   Lydia Pérez (ESP) 0        Nathaly Grimán (VEN) 6  
   Iva Gerić (CRO) 0        Khürelkhüügiin Bolortuyaa (MGL) 5F  
   Khürelkhüügiin Bolortuyaa (MGL) 10F          Khürelkhüügiin Bolortuyaa (MGL)
   Lyubov Ovcharova (ROC) WO          Lyubov Ovcharova (ROC)
   Kwon Young-jin (KOR)          Lyubov Ovcharova (ROC) 6F  
   Jackeline Rentería (COL) 2        Kriszta Incze (ROU) 0  
   Kriszta Incze (ROU) 6          Lyubov Ovcharova (ROC) 8  
   Aleksandra Wólczyńska (POL) 7          Luisa Niemesch (GER) 0  
   Berthe Etane Ngolle (CMR) 10        Berthe Etane Ngolle (CMR) 2       
   Luisa Niemesch (GER) 1        Luisa Niemesch (GER) 2       
   Tetiana Omelchenko (AZE) 1  
Repechage Bronze medals
   Iva Gerić (CRO)     
   Nathaly Grimán (VEN)      Veranika Ivanova (BLR)
   Kwon Young-jin (KOR)     
   Kriszta Incze (ROU)      Luisa Niemesch (GER)

68 kgRediger

7–8. mai

Round of 32
  Yessica Oviedo (DOM) 2–4   Buse Tosun (TUR)
  Soleymi Caraballo (VEN) 2–14   Irina Rîngaci (MDA)
  Adéla Hanzlíčková (CZE) 2–4 Fall   Ámbar Garnica (MEX)
  Jeong Eun-sun (KOR) 3–12 Fall   Zsuzsanna Molnár (SVK)
  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Final
   Dalma Caneva (ITA) 6  
   Yanet Sovero (PER) 1        Dalma Caneva (ITA) 0  
   Zhamila Bakbergenova (KAZ) 8        Zhamila Bakbergenova (KAZ) 10  
   Anastasiya Zimiankova (BLR) 4          Zhamila Bakbergenova (KAZ) 3  
   Luz Vázquez (ARG) 4          Elis Manolova (AZE) 5  
   Svetlana Oknazarova (UZB) 2        Luz Vázquez (ARG) 2  
   Agoro Papavasileiou (GRE) 0        Elis Manolova (AZE) 2  
   Elis Manolova (AZE) 4          Elis Manolova (AZE)
   Natalia Strzałka (POL) 1          Mimi Hristova (BUL)
   Nisha Dahiya (IND) 12F        Nisha Dahiya (IND) 2  
   Mimi Hristova (BUL) 5F        Mimi Hristova (BUL) 12  
   Buse Tosun (TUR) 0          Mimi Hristova (BUL) 12  
   Irina Rîngaci (MDA) 2          Adéla Hanzlíčková (CZE) 2  
   Adéla Hanzlíčková (CZE) 2F        Adéla Hanzlíčková (CZE) 8       
   Zsuzsanna Molnár (SVK) 4