Åpne hovedmenyen

Sommeruniversiaden 2015

MedaljevinnereRediger

Bueskyting  Rediger

IndividueltRediger

Øvelse      
Compound kvinner   Song Yun-soo   Toja Cerne   Stephanie Salinas
Compound menn   Kim Jong-ho   Kim Tae-yoon   Renaud Domanski
Recurve kvinner   Ki Bo-bae   Choi Mi-sun   Maja Jager
Recurve menn   Lee Seung-yun   Ku Bon-chan   Kim Woo-jin

LagRediger

Øvelse      
Compound kvinner Russland  Russland
Natalia Avdeeva
Svetlana Cherkashneva
Maria Vinogradova
USA  USA
Carlissa Cochran
Mackenzie Kieborz
Brogan Williams
Sør-Korea  Sør-Korea
Kim Yun-hee
Seol Da-yeong
Song Yun-soo
Compound menn Sør-Korea  Sør-Korea
Kim Jong-ho
Kim Tae-yoon
Yang Young-ho
Mexico  Mexico
Mario Cardoso
Daniel del Valle
Adolfo Medina
Italia  Italia
Luca Fanti
Andrea Leotta
Jacopo Polidori
Compound mix Sør-Korea  Sør-Korea
Kim Jong-ho
Song Yun-soo
India  India
Kawalpreet Singh
Jyothi Surekha Vennam
Belgia  Belgia
Renaud Domanski
Sarah Prieels
Recurve kvinner   Kinesisk Taipei
Hsiung Mei-chien
Lin Shih-chia
Tan Ya-ting
Sør-Korea  Sør-Korea
Choi Mi-sun
Kang Chae-young
Ki Bo-bae
Russland  Russland
Anna Balsukova
Tujana Dasjidorzjijeva
Inna Stepanova
Recurve menn Sør-Korea  Sør-Korea
Kim Woo-jin
Ku Bon-chan
Lee Seung-yun
  Kinesisk Taipei
Wang Hou-chieh
Wei Chun-heng]
Yu Guan-lin
Russland  Russland
Galsan Bazarzhapov
Artem Makhnenko
Bair Tsybekdorzhiev
Recurve mix Sør-Korea  Sør-Korea
Lee Seung-yun
Ki Bo-bae
  Kinesisk Taipei
Wei Chun-heng
Tan Ya-ting
Russland  Russland
Galsan Bazarzhapov
Inna Stepanova

Turn  Rediger

Kvinner lagRediger

     
  Russland
Alla Sidorenko
Daria Elizarova
Ekaterina Kramarenko
Marija Paseka
Polina Fedorova
  Japan
Asuka Teramoto
Natsumi Sasada
Sakura Yumoto
Wakana Inoue
Yu Minobe
  Sør-Korea
Eum Da-yeon
Park Eun-kyung
Park Ji-soo
Heo Seon-mi
Park Se-yeon

Menn lagRediger

     
  Japan
Chihiro Yoshioka
Kaito Imabayashi
Naoto Hayasaka
Shogo Nonomura
Yuya Kamoto
  Sør-Korea
Yang Hak-seon
Lee Hyeok-jung
Lee Jun-ho
Park Min-soo
Jo Yeong-gwang
  Ukraina
Volodymyr Okachev
Ihor Radivilov
Mykyta Yermark
Oleh Vernjajev
Vitali Arseniev

Kvinner individueltRediger

Øvelse      
Mangekamp   Kelly Simm   Asuka Teramoto   Natsumi Sasada
Hopp   Marija Paseka   Kelly Simm   Daria Elizarova
Skranke   Ekaterina Kramarenko   Asuka Teramoto   Marija Paseka
Bom   Yu Minobe   Polina Fedorova   Ana Filipa Martins
Frittstående   Polina Fedorova   Daria Elizarova   Kelly Simm

Menn individueltRediger

Øvelse      
Mangekamp   Oleh Vernjajev   Shogo Nonomura   Akash Modi
Frittstående   Naoto Hayasaka   Oleh Vernjajev   Shogo Nonomura
  Marco Walter
Bøylehest   Donothan Bailey   Naoto Hayasaka   Akash Modi
Ringer   Artur Tovmasyan   Ihor Radivilov   Oleh Vernjajev
Hopp   Cen Yu   Ihor Radivilov   Oleh Vernjajev
Skranke   Oleh Vernjajev   Yuya Kamoto   Chihiro Yoshioka
Svingstang   Fabian Hambüchen   Shogo Nonomura   Yuya Kamoto

Friidrett  Rediger

KvinnerRediger

Øvelse      
100 meter   Viktorija Ziabkina   Shimayra Crystal Williams   Elena Kozlova
200 meter   Viktorija Ziabkina   Akeyla Mitchell   Kedisha Dallas
400 meter   Justine Palframan   Małgorzata Hołub   Yang Huizhen
800 meter   Angie Petty   Campbell Simoya Kadine   Fabienne Kohlmann
1500 meter   Docus Ajok   Gabriela Stafford   Kristina Ugarova
5000 meter   Kristiina Mäki   Camille Buscomb   Daria Maslova
10000 meter   Alla Kuliatina   Gulshat Fazlitdinova   Zhang Yingying
100 meter hekk   Danielle Williams   Nina Morozova   Michelle Jenneke
400 meter hekk  [?]  [?]  [?]
3000 meter hinder  [?]  [?]  [?]
20 km kappgang  [?]  [?]  [?]
Sjukamp  [?]  [?]  [?]
Høyde  [?]  [?]  [?]
Stav   Li Ling   Eliza McCartney   Chloe Celine Theys Henry
Lengde   Julija Pidluzjnaja   Anna Jagaciak-Michalska   Naa Adjeley Anang
Tresteg  [?]  [?]  [?]
Kule  [?]  [?]  [?]
Diskos   Julija Maltseva   Marike Steinacker   Stefania Strumillo
Spyd  [?]  [?]  [?]
Slegge  [?]  [?]  [?]

MennRediger

Øvelse      
100 meter   Akani Simbine   Kemarley Brown   Ramil Guliyev
200 meter  [?]  [?]  [?]
400 meter  [?]  [?]  [?]
800 meter  [?]  [?]  [?]
1500 meter  [?]  [?]  [?]
5000 meter  [?]  [?]  [?]
10000 meter   Igor Maximov   Nicolae Soare   Keisuke Nakatani
110 meter hekk  [?]  [?]  [?]
400 meter hekk  [?]  [?]  [?]
3000 meter hinder  [?]  [?]  [?]
20 km kappgang   Dane Alex Bird-Smith   Benjamin Thorne   Daisuke Matsunaga
Tikamp   Thomas Van Der Plaetsen   Bastien Auzeil   Rene Alexander Stauss
Høyde  [?]  [?]  [?]
Stav  [?]  [?]  [?]
Lengde  [?]  [?]  [?]
Tresteg   Dmitrij Sorokin   Fabrice Zango   Xu Xiaolong
Kule  [?]  [?]  [?]
Diskos  [?]  [?]  [?]
Spyd  [?]  [?]  [?]
Slegge  [?]  [?]  [?]

Kvinner lagRediger

Øvelse      
4 X 100 meter  [?]



 [?]



 [?]



4 X 400 meter  [?]



 [?]



 [?]



20 km gang Lag  [?]



 [?]



 [?]



Menn lagRediger

Øvelse      
4 X 100 meter  [?]



 [?]



 [?]



4 X 400 meter  [?]



 [?]



 [?]



20 km gang Lag   Ukraina
Ihor Hlavan
Nazar Kovalenko
Ivan Banzeruk
  Kina
Sun Chenggang
Yin Jiaxing
Zhang Zhi
Xie Sichao
  Russland
Sergej Sjarypov
Aleksandr Nazarov
Vladislav Maksimov

Badminton  Rediger

Mix-TeamRediger

     
 [?]








 [?]








 [?]








Mix-DoubbelRediger

     
 [?]
 [?]
 [?]

KvinnerRediger

Øvelse      
Singel  [?]  [?]  [?]
Dobbel  [?]
 [?]
 [?]

MennRediger

Øvelse      
Singel  [?]  [?]  [?]
Dobbel  [?]
 [?]
 [?]

Baseball  Rediger

MennRediger

     
 [?]  [?]  [?]

Basketball  Rediger

KvinnerRediger

     
 [?]  [?]  [?]

MennRediger

     
 [?]  [?]  [?]

Stup  Rediger

KvinnerRediger

Øvelse      
1 meter   Shuangxue   Nami Kim   Mengchen Sun
3 meter  [?]  [?]  [?]
5 meter   Ying Wang   Han Wang   Mai Nakagawa
3 meter synkronstup  [?]

 [?]

 [?]

10 meter synkronstup   Canada
Carol-Ann Ware
Celina Jayne Toth
  Sør-Korea
Eunji Ko
Nayum Moon
  Kina
Han Wang
Ying Wang
Lag  [?]
 [?]
 [?]

MennRediger

Øvelse      
1 meter  [?]  [?]  [?]
3 meter  [?]  [?]  [?]
5 meter  [?]  [?]  [?]
3 meter synkronstup  [?]
 [?]
 [?]
10 meter synkronstup  [?]
 [?]
 [?]
Lag  [?]
 [?]
 [?]

Fekting  Rediger

KvinnerRediger

Øvelse      
Florett  [?]  [?]  [?]
Kårde  [?]  [?]  [?]
Sabel  [?]  [?]  [?]
Florett lag  [?]


 [?]


 [?]


Kårde lag  [?]


 [?]


 [?]


Sabel lag  [?]


 [?]


 [?]


MennRediger

Øvelse      
Florett  [?]  [?]  [?]
Kårde  [?]  [?]  [?]
Sabel  [?]  [?]  [?]
Florett lag  [?]


 [?]


 [?]


Kårde lag  [?]


 [?]


 [?]


Sabel lag  [?]


 [?]


 [?]


Fotball  Rediger

KvinnerRediger

     
 [?]  [?]  [?]

MennRediger

     
 [?]  [?]  [?]

Golf  Rediger

KvinnerRediger

Øvelse      
Individuelt  [?]  [?]  [?]
lag  [?]


 [?]


 [?]


MennRediger

Øvelse      
Individuelt  [?]  [?]  [?]
lag  [?]


 [?]


 [?]


Håndball  Rediger

KvinnerRediger

     
 [?]  [?]  [?]

MennRediger

     
 [?]  [?]  [?]

Judo  Rediger

KvinnerRediger

Øvelse      
Åpen klasse  [?]  [?]  [?]
Under 48 kg  [?]  [?]  [?]
Under 52 kg  [?]  [?]  [?]
Under 57 kg  [?]  [?]  [?]
Under 63 kg  [?]  [?]  [?]
Under 70 kg  [?]  [?]  [?]
Under 78 kg  [?]  [?]  [?]
Over 78 kg  [?]  [?]  [?]
Lag  [?]  [?]  [?]

MennRediger

Øvelse      
Åpen klasse  [?]  [?]  [?]
Under 60 kg  [?]  [?]  [?]
Under 66 kg  [?]  [?]  [?]
Under 73 kg  [?]  [?]  [?]
Under 81 kg  [?]  [?]  [?]
Under 90 kg  [?]  [?]  [?]
Under 100 kg  [?]  [?]  [?]
Over 100 kg  [?]  [?]  [?]
Lag  [?]  [?]  [?]

Rytmisk gymnastikk  Rediger

IndividueltRediger

Øvelse      
Mangekamp  [?]  [?]  [?]
Køller  [?]  [?]  [?]
Ringer  [?]  [?]  [?]
Ball  [?]  [?]  [?]
Bånd  [?]  [?]  [?]

TroppRediger

Øvelse      
Mangekamp  [?]





 [?]





 [?]





Køller og Ringer  [?]





 [?]





 [?]





Roing  Rediger

KvinnerRediger

Øvelse      
Singel-Sculler  [?]  [?]  [?]
Lettvekt Singel-Sculler  [?]  [?]  [?]
Dobbel-Sculler  [?]

 [?]

 [?]

Lettvekt Dobbel-Sculler  [?]

 [?]

 [?]

Firer  [?]



 [?]



 [?]



MennRediger

Øvelse      
Singel-Sculler  [?]  [?]  [?]
Lettvekt Singel-Sculler  [?]  [?]  [?]
Dobbel-Sculler  [?]

 [?]

 [?]

Lettvekt Dobbel-Sculler  [?]

 [?]

 [?]

Firer  [?]



 [?]



 [?]



Lettvekt Firer  [?]



 [?]



 [?]



Åtter  [?]








 [?]








 [?]








Skyting  Rediger

Kvinner IndividueltRediger

Øvelse      
10 meter luftgevær   Najmeh Khedmati   Gabriela Vognarova   Ivana Maksimović
10 meter luftpistol  [?]  [?]  [?]
50 meter liggende   Mahlagha Jambozorg   Miso Kim   Sununta Majchacheep
50 meter helmatch  [?]  [?]  [?]
Trap   Silvana Maria Stanco   Federica Caporsucio   Catherine Skinner
Skeet  [?]  [?]  [?]
25 meter pistol   Ji Hye Kim   Qing Yuan Zhou   Yuemei Lin

Menn IndividueltRediger

Øvelse      
10 meter luftgevær   Zhiguo Liu   Haoran Yang   Sung-Hyun Park
10 meter luftpistol  [?]  [?]  [?]
50 meter liggende  [?]  [?]  [?]
50 meter helmatch  [?]  [?]  [?]
Trap   Valerio Grazini   Filip Marinov   Yavuz Ilnam
Dobbel-trap  [?]  [?]  [?]
Skeet  [?]  [?]  [?]
25 meter standard pistol  [?]  [?]  [?]
25 meter rapid pistol  [?]  [?]  [?]
50 meter pistol   Park Dae-hun   Rinat Aiupov   Zhiwei Wang

Kvinner LagRediger

Øvelse      
10 meter luftgevær   Kina
Dongqi Chen
Siling Yi
Yishou Liu
  Serbia
Ivana Maksimović
Katarina Bisercic
Dragana Todorovic
  Iran
Najmeh Khedmati
Mahlagha Jambozorg
Maedehsadat Aminzadeh
10 meter luftpistol  [?]


 [?]


 [?]


50 meter liggende   Thailand
Sunuta Majchacheep
Ratchadaporn Plengsaengthong
Thanyalak Chotphibunsin
  Kina
Dongqi Chen
Li Peijing
Fang Chen
  Iran
Mahlagha Jambozorg
Maryam Talebi
Najmeh Khedmati
50 meter helmatch  [?]


 [?]


 [?]


Trap   Italia
Silvana Maria Stanco
Federica Caporsucio
Valeria Raffaelli
  Russland
Svetlana Krasheninnikova
Zoia Khokhlova
Ekaterina Rabaya
  Australia
Catherine Skinner
Gemma Dunn
Indi Gladman
Skeet  [?]


 [?]


 [?]


25 meter pistol   Sør-Korea
Ji Hye Kim
Munhyeon Cho
Jiyoung Han
  Thailand
Tanyaporn Prucksakorn
Naphaswan Yangpaiboon
Pim-on Klaisuban
  Russland
Anastasia Ryzhikh
Margarita Semenova
Alena Doroshkevich

Menn LagRediger

Øvelse      
10 meter luftgevær  [?]


 [?]


 [?]


10 meter luftpistol  [?]


 [?]


 [?]


50 meter liggende  [?]


 [?]


 [?]


50 meter helmatch  [?]


 [?]


 [?]


Trap  [?]


 [?]


 [?]


10 meter luftgevær  [?]


 [?]


 [?]


10 meter luftpistol  [?]


 [?]


 [?]


50 meter liggende  [?]


 [?]


 [?]


50 meter helmatch  [?]


 [?]


 [?]


Trap  [?]


 [?]


 [?]


Skeet  [?]


 [?]


 [?]


Dobbel-trap  [?]


 [?]


 [?]


Skeet  [?]


 [?]


 [?]


25 meter standard pistol  [?]


 [?]


 [?]


25 meter rapid pistol  [?]


 [?]


 [?]


50 meter pistol  [?]


 [?]


 [?]


Svømming  Rediger

Kvinner IndividueltRediger

Øvelse      
50 fri  [?]  [?]  [?]
100 fri   Shannon Vreeland   Abbey Weitzeil   Ami Matsuo
200 fri  [?]  [?]  [?]
400 fri   Leah Smith   Lindsay Vrooman   Martina De Memme
800 fri  [?]  [?]  [?]
1500 fri   Martina Rita Caramignoli   Lindsay Vrooman   Kiah Melverton
50 butterfly   Lu Ying   Svetlana Chimrova   Holly Barratt
100 butterfly   Lu Ying   Elena De Liddo   Katarína Listopadová
200 butterfly  [?]  [?]  [?]
50 bryst  [?]  [?]  [?]
100 bryst   Mina Matsushima|  Lilly King   Fiona Doyle
200 bryst   Keiko Fukudome   Reona Aoki   Martina Moravčíková
50 rygg  [?]  [?]  [?]
100 rygg   Kylie Masse   Elizabeth Pelton   Rachel Bootsma
200 rygg   Lisa Bratton   Simona Baumrtová   Yuka Kawayoke
200 medley   Sishi Zhang   Madisyn Cox   Ellen Fullerton
400 medley   Sarah Henry   Barbora Závadová   Hali Flickinger

Menn IndividueltRediger

Øvelse      
50 fri  [?]  [?]  [?]
100 fri   Henrique Martins   Jack Conger   Marco Belotti
200 fri   Reed Malone   Clay Youngquist   Jacob Hansford
400 fri   Jay Lelliott   Jack McLoughlin   Reed Malone
800 fri   Serhiy Frolov   Jay Lelliott   Aytasugu Hirai
1500 fri  [?]  [?]  [?]
50 butterfly   Henrique Martins   Yauhen Tsurkin   Piero Codia
100 butterfly  [?]  [?]  [?]
200 butterfly  [?]  [?]  [?]
50 bryst  [?]  [?]  [?]
100 bryst   Dmitriy Balandin   James Alexander Hansen   Craig Benson
200 bryst  [?]  [?]  [?]
50 rygg   Junya Hasegawa   Stefano Pizzamiglio   Nikita Ulyanov
100 rygg   Junya Hasegawa   Christopher Ciccarese   Jack Conger
200 rygg  [?]  [?]  [?]
200 medley
  Keita Sunama
400 medley  [?]  [?]  [?]

Kvinner StafettRediger

Øvelse      
4 X 100 fri   USA
Abbey Weitzeil
Shannon Vreeland
Madeleine Locus
Lia Neal
Felicia Lee
Elizabeth Pelton
  Japan
Yui Nymane
Yasuko Miyamoto
Aya Sato
Mari Sumiyoshi
  Russland
Polina Lapshina
Margarita Nesterova
Elizaveta Bazarova
Rozaliya Nasretdinova
4 X 200 fri  [?]



 [?]



 [?]



4 X 100 medley  [?]



 [?]



 [?]



Menn StafettRediger

Øvelse      
4 X 100 fri   USA
Matthew Ellis
Michael Wynalda
Jack Conger
Seth Stubblefield
John Murray
Paul Powers
Clay Youngquist
  Japan
Reo Sakata
Kosuke Matsui
Takumi Komatsu
Toru Maruyama
  Russland
Ivan Kuzmenko
Oleg Tikhobaev
Aleksandr Tikhonov
Mikhail Polisjtsjuk
Dmitrii Ermakov
4 X 200 fri  [?]



 [?]



 [?]



4 X 100 medley  [?]



 [?]



 [?]



Eksterne lenkerRediger