Karsten Warholm International 2019

Karsten Warholm International 2019 var et internasjonalt innendørsstevne i friidrett som ble arrangert 25. januar 2019 i Ulsteinhallen i Ulsteinvik. Dette var den første utgaven av Karsten Warholm International.

Resultater mennRediger

200 meterRediger

Resultater:[1]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Erik Annerfalk Sverige  Sverige 21,60
  Mathias Hove Johansen Norge  Norge 21,77
  Andreas Haara Bakketun Norge  Norge 22,22
4 Jonas Andre Ose Norge  Norge 22,57
5 Simon Holstad Grimstad Norge  Norge 23,09 PB
6 Sture Måseide Norge  Norge 24,64

400 meterRediger

Resultater:[2]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Karsten Warholm Norge  Norge 45,56 PB, NR
  Pavel Maslak Tsjekkia  Tsjekkia 47,10
  Patrik Sorm Tsjekkia  Tsjekkia 47,59
4 Andreas Kramer Sverige  Sverige 47,75 PB
5 Fredrik Øvereng Norge  Norge 49,51
6 Joachim Sandberg Norge  Norge 50,21

1500 meterRediger

Resultater:[3]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Adam Czerwinski Polen  Polen 3:47,12
  Balazs Vindics Ungarn  Ungarn 3:51,77
  Marius Vedvik Norge  Norge 3:52,42
4 Ådne Andersen Norge  Norge 3:53,70
5 Sigurd Ruud Skjeseth Norge  Norge 3:53,34 PB
6 Moa Bollerød Norge  Norge 3:54,75 PB

LengdehoppRediger

Resultater:[4]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Sergij Nykyforov Russland  Russland 7,65
  Henrik Fløtnes Norge  Norge 7,63
  Andreas Otterling Sverige  Sverige 7,58
4 Amund Høie Sjursen Norge  Norge 7,53 PB

4 x 200 meter stafettRediger

Resultater:[5]

Plass Navn Lag Tid Kommentar
  Wilson Kipketer
Karsten Warholm
Wilson Kipketer
Karsten Warholm
Team Warholm 2:02,59
  Harald Åsland Riise
Erika Skarbø
Cato Eiksund Rogne
Steffen Moltu
Team Hødd 2:04,07

Resultater kvinnerRediger

200 meterRediger

Resultater:[6]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Elisabeth Slettum Norge  Norge 24,33
  Evelin Nadhazy Ungarn  Ungarn 24,45
  Ingvild Meinseth Norge  Norge 24,99
4 Frida Røe Tærum Norge  Norge 25,14
5 Alice Ulla Berg Norge  Norge 25,87

400 meterRediger

Resultater:[7]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Evelin Nadhazy Ungarn  Ungarn 54,07 PB
  Amalie Iuel Norge  Norge 55,01
  Frida Røe Tærum Norge  Norge 56,00 PB
4 Solveig Hernandez Vråle Norge  Norge 56,79 PB
5 Andrea Rooth Norge  Norge 57,60
6 Alice Ulla Berg Norge  Norge 57,88

800 meterRediger

Resultater:[8]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Hedda Hynne Norge  Norge 2:05,80
  Olga Nemahai Hviterussland  Hviterussland 2:06,00
  Weronika Wyka Polen  Polen 2:07,06
x Solveig Hernandez Vråle Norge  Norge DNF

3000 meterRediger

Resultater:[9]

Plass Navn Nasjonalitet Tid Kommentar
  Karoline Bjerkeli Grøvdal Norge  Norge 8:52,79 PB
  Lisa Havell Sverige  Sverige 9:05,57 PB
  Kristina Mäki Tsjekkia  Tsjekkia 9:20,60
x Paulina Mikiewicz-Lapinska Polen  Polen DNF

LengdehoppRediger

Resultater:[10]

Plass Navn Nasjonalitet Lengde Kommentar
  Milica Gardasevic Serbia  Serbia 6,31
  Malin Marmbrandt Sverige  Sverige 6,14
  Anastasia Nguyen Ungarn  Ungarn 6,09
4 Mia Guldteig Lien Norge  Norge 6,02 PB
5 Sigrid Kleive Norge  Norge 5,73 PB
6 Johanne Rise Kvalen Norge  Norge 5,47
7 Caroline Amalie Sætre Norge  Norge 5,10
8 Anna Garnes Kleven Norge  Norge 4,95

ReferanserRediger

Eksterne lenkerRediger