Fil:BSicon exvSTR+1-.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 250 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 11. jul. 2018 kl. 18:26 | 500 × 500 (250 byte) | Jc86035 | Uploaded file | |
1. aug. 2014 kl. 23:20 | 500 × 500 (305 byte) | YLSS | circular arc | ||
14. apr. 2014 kl. 19:42 | 500 × 500 (295 byte) | YLSS | no backward curve | ||
24. mar. 2012 kl. 15:54 | 500 × 500 (393 byte) | Useddenim | {{Information |Description ={{en|1=From corner 1 to right line, out of use}} |Source ={{own}} |Author =Useddenim |Date =20312-03-23 |Permission ={{PD-shape}} |other_versions = }} [[Category:Icons for... |
Filbruk
De følgende 4 sidene bruker denne filen:
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i be.wikipedia.org
- Bruk i en.wikipedia.org
- Northern line
- Breitspurbahn
- Wakefield line
- Lickey Incline
- North Kent Line
- Slough railway station
- Florida Central and Peninsular Railroad
- Kidderminster railway station
- Saxilby railway station
- Doncaster–Lincoln line
- Evesham railway station
- Gotthard railway
- Redditch railway station
- Kidderminster Town railway station
- Barnt Green railway station
- Worcester Shrub Hill railway station
- Bewdley railway station
- Droitwich Spa railway station
- Worcester Foregate Street railway station
- Bromsgrove railway station
- Talk:Gotthard railway
- Honeybourne railway station
- Great Malvern railway station
- Pershore railway station
- Cleator and Workington Junction Railway
- Template:Inverness and Aberdeen Junction Railway
- Inverness and Aberdeen Junction Railway
- Template:Northern line map
- Transport on the Isle of Wight
- Workington Central railway station
- Template:North Kent Line
- Lea railway station
- Beckingham railway station
- Walkeringham railway station
- Misterton railway station
- Haxey and Epworth railway station
- Park Drain railway station
- Finningley railway station
- Overland Route (Union Pacific Railroad)
- Moor Row railway station
- Cleator Moor West railway station
- High Harrington railway station
- Great Broughton railway station
- Arlecdon railway station
- Bessacarr Halt railway station
- Railways on the Isle of Wight
- Template:Railways on the Isle of Wight
- Template:Doncaster to Lincoln Line
- Scotswood, Newburn and Wylam Railway
Vis mer global bruk av denne filen.