Fil:BSicon eABZgnr.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 316 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 19. des. 2022 kl. 14:35 | 500 × 500 (316 byte) | Minorax | trim // Editing SVG source code using c:User:Rillke/SVGedit.js | |
19. sep. 2011 kl. 19:56 | 500 × 500 (1 KB) | Phyls~commonswiki |
Filbruk
Den følgende siden bruker denne filen:
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i cs.wikipedia.org
- Bruk i de.wikipedia.org
- Bahnstrecke Weinheim–Fürth
- Bahnstrecke Friedrichsdorf–Albshausen
- Pressburger Bahn
- Inlandsbahn
- Harzquerbahn
- Brockenbahn
- Wieslauterbahn
- Zillertalbahn
- Schmalspurbahn Radebeul Ost–Radeburg
- Albtalbahn
- Main-Weser-Bahn
- Bahnstrecke Aalen–Ulm
- Bahnstrecke Gera Süd–Weischlitz
- Weißeritztalbahn
- Bahnstrecke Nossen–Moldava v Krušných horách
- Bahnstrecke Freital Ost–Possendorf
- Wieslauftalbahn
- Kronberger Bahn
- Bahnstrecke Zwiesel–Grafenau
- Schmalspurbahn Zittau–Kurort Oybin
- Bahnstrecke Schongau–Peißenberg
- Diskussion:Schneebergbahn
- Bahnstrecke Bayreuth Altstadt–Kulmbach
- Bahnstrecke Buchloe–Lindau
- Bahnstrecke Ingolstadt–Neuoffingen
- Bahnstrecke Dessau–Gohrau-Rehsen
- Pinkatalbahn
- Bahnstrecke Halle–Hann. Münden
- Bahnstrecke Holzkirchen–Rosenheim
- Bahnstrecke Heidenau–Kurort Altenberg
- Bahnstrecke Kufstein–Innsbruck
- Bahnstrecke Most–Moldava v Krušných horách
- Bahnstrecke Wiener Neustadt–Sopron
- Bahnstrecke Karlovy Vary–Johanngeorgenstadt
- Bahnstrecke Nördlingen–Dombühl
- Bahnstrecke Ludwigsburg–Markgröningen
- Bahnstrecke Hof–Bad Steben
- Bahnstrecke Lindau–Bludenz
- Donauuferbahn (Wien)
- Almtalbahn
- Mattigtalbahn
- Thayatalbahn
- Bahnstrecke München–Simbach
- Bahnstrecke Pretzsch–Eilenburg
- Bahnstrecke Bayreuth–Warmensteinach
- Obere Ruhrtalbahn
- Bahnstrecke Neumarkt-Sankt Veit–Landshut
Vis mer global bruk av denne filen.