Fil:BSicon vTUNNEL1.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 608 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 9. feb. 2010 kl. 12:52 | 500 × 500 (608 byte) | Vunz | improved code, smaller file, 125-375 grid | |
24. okt. 2007 kl. 09:30 | 500 × 500 (5 KB) | Babskwal | {{Information |Description=BS template |Source=self-made |Date=24/10/2007 |Author= Babskwal }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways |
Filbruk
Den følgende siden bruker denne filen:
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i cs.wikipedia.org
- Železniční trať Praha–Plzeň
- Železniční trať Praha – České Budějovice
- Železniční trať Praha–Děčín
- Železniční trať Ústí nad Labem – Velké Březno – Děčín
- Železniční trať Hranice na Moravě – Púchov
- Železniční nehoda v Roudné
- Železniční trať Brno – Havlíčkův Brod
- Železniční trať Česká Třebová – Přerov
- Železniční nehoda u druhého Vinohradského tunelu
- Přeložka Soběslav – Doubí u Tábora
- Bruk i de.wikipedia.org
- Bruk i el.wikipedia.org
- Bruk i en.wikipedia.org
- Gyeongbu Line
- East Rail line
- Gold Coast railway line
- Jōban Line
- Union Pearson Express
- Watford DC line
- User:Erik Baas
- Hisatsu Orange Railway
- Wikipedia:Route diagram template
- Northern Transcon
- Template:East Rail line RDT
- Template:Watford DC Line RDT
- User:AlisonW/Rail Icons2
- User:AlisonW/Rail grp11
- Overland Route (Union Pacific Railroad)
- Template:Bsicon
- Milan–Bologna high-speed railway
- User:Renxu350/bridges
- Thalassery railway station
- Olten–Bern railway line
- User:SilasW/Icon details
- User:AlisonW/Rail grp11Simplex
- Template:Gold Coast railway line
- Shoranur–Mangalore section
- Kannur railway station
- Wikipedia:Route diagram template/Transwiki guide
- Template:UP Express route
- Wikipedia:Bot requests/Archive 43
- Mangalore Central railway station
- Hambuk Line
- Kasaragod railway station
- Kanhangad railway station
- Payyanur railway station
- Adriatic railway
Vis mer global bruk av denne filen.