Fil:BSicon num3l.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 296 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 4. okt. 2009 kl. 01:31 | 500 × 500 (296 byte) | Sameboat | for following BSicon policy. | |
28. sep. 2009 kl. 07:19 | 500 × 500 (294 byte) | Sameboat | {{Information |Description=Icon for category:BSicon templates |Source={{own}} |Date=as upload date |Author=Sameboat |Permission={{PD-geometry}} |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/text |
Filbruk
Det er ingen sider som bruker denne filen.
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i be.wikipedia.org
- Bruk i en.wikipedia.org
- North Sydney railway station
- Sydenham railway station, Sydney
- Liverpool railway station, Sydney
- West Ryde railway station
- Gambir railway station
- Cheshire Midland Railway
- User:Dream out loud/Suburban Station
- Huangbeiling station
- Qianhaiwan station
- Wanxia station
- User talk:YLSS
- User:Peterwhy/tBS-sandboxes
- Tallawong railway station
- Wikipedia:Templates for discussion/Log/2015 June 21
- Talk:Oakland Wye
- Cintura Line
- Sintra Line
- Linha de Vendas Novas
- Template:Cheshire Midland Railway
- Template:Linha de Cintura
- Bruk i es.wikipedia.org
- Estación de Villaverde Alto
- Estación de Madrid-Chamartín-Clara Campoamor
- Estación de Villaverde Bajo
- Estación de Pinar
- Estación de Mataró
- Estación de Villabona de Asturias
- Usuario:Bernard/pruebas
- Línea de Cintura
- Estación de Atocha-Cercanías
- Anexo:Esquema de la línea Madrid-Hendaya
- Usuario:Snooze123/Taller
- Bruk i eu.wikipedia.org
- Bruk i fr.wikipedia.org
- Ligne 11 Express du tramway d'Île-de-France
- Ligne de Paris-Bastille à Marles-en-Brie
- Ligne de Guingamp à Paimpol
- Ligne de Miramas à l'Estaque
- Ligne de Lille aux Fontinettes
- Ligne de Fives à Mouscron (frontière)
- Ligne d'Amiens à Laon
- Utilisateur:Babskwal/Essai
- Ligne de Metz-Ville à Château-Salins
- Ligne de Bordeaux à Lacanau
- Ligne d'Ormoy-Villers à Boves
- Schéma de la ligne de Paris-Lyon à Marseille-Saint-Charles
- Ligne de Saint-Nazaire au Croisic
- Ligne de Saint-Julien (Troyes) à Gray
- Ligne de Cheval-Blanc à Pertuis
- Ligne du Martinet à Beaucaire
- Ligne de Givors-Canal à Chasse-sur-Rhône
Vis mer global bruk av denne filen.